vítejtena stránkách TJ Dolní Lomná

IMG_20140123_110349[1]

Běžecké lyžování

Sportovní klub TJ Dolní Lomná byl založen v roce 1967 a jeho hlavní náplní je sportovní příprava mladých běžců na lyžích. V letním období se věnujeme přespolním běhům, jízdě na kole, kolečkových lyžích a turistice. Aktivně se zúčastňujeme krajských a republikových závodů a díky našim sponzorům můžeme vytvářet potřebné zázemí pro činnost oddílu a jeho členů.

Oddíl je rozdělen do těchto čtyřech skupin. 1. Přípravka - děti, které rády sportují, ale buď nemohou nebo nechtějí provozovat sport závodně. 2. Žáci - děti žákovských kategorií, které se rozhodly věnovat více času i financí do závodního běhání. 3. Dorost - dorostenecké kategorie, které se již plně věnují přípravě na závody. 4. Dospělí - každý jednotlivec této skupiny je již zcela zodpovědný za svoji přípravu a závody.

nejnovějšíaktuality

• 13červenec

Běh na Kozubovou 2016

31.7.2016  v 10:00 hod., PŘIHLAŠOVÁNÍ  JIŽ SPUŠTĚNO !!! Odkaz na závod: http://www.behnakozubovou.cz/